news%2Fekonomika%2Fzm%D1%96ni-v-podatkovomu-kodeks%D1%96-torknulisya-blagod%D1%96inost%D1%96
912

Закарпатская

Подрубрики будут тут
 

Зміни в Податковому кодексі торкнулися благодійності

Верховна Рада ухвалила новий законопроект, який передбачає внесення поправки до Податкового кодексу України. Дані поправки стосуються пункту оподаткування благодійної допомоги, а точніше статей №165 і 170. Пропозиція про обмеження зборів з благодійності вніс президент Петро Порошенко. Законопроект прийнявся на першому ж читанні з кількістю голосів в 281.
Згідно з новими змінами податки не стягуватимуться з фізичних та юридичних осіб, які надають допомогу учасникам антитерористичної операції. Дія зняття податкового тягаря триватиме до 31 грудня року, наступного за роком закінчення АТО. Благодійну допомогу, надану для закупівлі або у вигляді спецзасобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, медикаментів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення та інших товарів за переліком, який визначається Кабінетом Міністрів України пропонується звільнити від оподаткування податком на доходи фізосіб в будь-якій сумі (вартості). Те ж саме стосується і безпосередньої фінансової допомоги, яка була переведена на банківські рахунки осіб, що беруть участь у проведенні АТО. Не оподатковуватиметься і та допомога, яка була надана (або переведена в грошовому еквіваленті) державним підприємствам, які функціонують за рахунок урядової підтримки, і які беруть безпосередню участь у військових діях.
Новий закон є передумовою до вирішення багатьох податкових питань, що стосуються населення і бізнесу, а також всієї економіки в подальшій перспективі. По-перше, таким чином врегулюється проблема податків з доходу фізосіб і податків з прибутку підприємства. По-друге, це дозволить стимулювати благодійну діяльність держави, а також надасть значну допомогу учасникам АТО.

Информационное Агентство RBN.cc

Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: